Prohřívací zázvorová mast

Taková jarní únava dokáže člověka nepěkně potrápit. Kromě toho, že s sebou musí neustále nosit kapesník pro zachycení rýmy, nepříjemně kašle nebo se potýká s bolestí hlavy, bývá časté celkové ztuhnutí svalů. S tím si snadno poradí právě prohřívací zázvorová mast.

Přečtěte si více o oProhřívací zázvorová mast

Antibakteriální gel na ruce s alkoholem

Antibakteriální gel na ruce je téměř nemožné sehnat. Rozhodly jsme se, že zveřejníme také pár receptíků, aby se každý mohl chránit a vyrobit si ho doma sám. Není to nic těžkého. Postupně se budeme snažit sepisovat recepty zaměřené na hygienu rukou, desinfekce a péče o kůži namáhanou častým mytím a dezinfikováním.  První desinfekce na vaše […]

Jednoduché antibakteriální mýdlo

Rychlý receptík na přírodní antibakteriální tekuté mýdlo na ruce. Jelikož se nám stále více a více množí dotazy nejen na mýdla s antibakteriálními účinky, rozhodly jsme se, že pár receptíků zveřejníme. 

Přečtěte si více o oJednoduché antibakteriální mýdlo

Inhalace je nejjednodušším způsobem, jak využít éterické oleje.

Antibakteriální éterické oleje

Hledáte éterické oleje s antibakteriálním účinkem, které využijete při výrobě domácí dezinfekce či mýdla na ruce? Většina z esenciálních olejů, které působí antibakteriálně, má i další účinky, takže je můžete přidat i do pleťových a tělových krémů a další kosmetiky nebo si je nakapat do aromalampy nebo difuzéru.

Přečtěte si více o oAntibakteriální éterické oleje

Krém na bříško pro těhulky

Dlouho nám tu chyběl receptík pro budoucí maminky. Každá chceme být krásná a během těhotenství je potřeba o naši kůži pečovat mnohem více. Nejvíce je však namáhané během těhotenství bříško, které postupně roste. Máme pro vás bezva receptík, jak si vyrobit vlastní přírodní krém na bříško pro těhulky. Krémík je ozkoušený a já s ním jsem velmi spokojena. Přečtěte si více o oKrém na bříško pro těhulky