Láhev s květem života

Pořád ještě jste nenašli tu pravou láhev na pití a nejsi si jistí, jestli jsou pro vás ty z recyklovatelného plastu to pravé? Pak můžete vyzkoušet tuhle elegantní láhev s květem života z borosilikátového skla, která harmonizuje vodu, a navíc skoro nic neváží plus snadno se udržuje v čistotě.

Je to asi tři roky, co mě přestalo bavit kupování balené vody. A sice z toho prostého důvodu, že to s sebou přináší neustálé produkování odpadu, které je naprosto zbytečné. Koupila jsem si tedy plastovou láhev na pití, která se úplně snadno dala rozebrat a pečlivě vymýt. Ale ten plast mi prostě po nějaké době přestal být příjemný. Jednou jsem si do láhve udělala čaj, a ta chuť se z ní úplně nevymyla, což není extra příjemné. A taky mi začal vadit plast jako takový. Tak jsem hledala něco mému srdci milejšího. A protože jsme doma už nějakou dobu měli doma karafu s květem života, řekla jsem si: Ha, co takhle láhev s květem života?! A bylo rozhodnuto. No a osud to moc pěkně zařídil, protože jsem „náhodou“ našla tuhle krásnou skleněnou láhev!

Proč zrovna láhev s květem života?

Protože proto! Ne, teď vážně … Unikátní láhev s květem života je vyrobena v Dánsku z kvalitního borosilikátového skla, které je vysoce hygienické a výborně odolné vůči nárazu. Já ji nosím v batohu a leckdy s ním někde praštím o zem, takže potvrzuji. Láhev je opravdu lehoučká (cca. 200 gramů) a můžete si vybratláhev s květem života je ekologická, lehká, snadno se udržuje v čistotě, a navíc harmonizuje vodu z 300ml, 500ml a 800ml varianty. Ač není na závit, těsní výborně. Květ života na dně láhve představuje energii růstu a života. Je nejen estetický, ale zároveň se již po staletí využívá pro své léčivé a harmonizační účinky, dodává energii a působí ochranně. A co že to přesně dělá s vodou? Dokáže ji to revitalizovat a oživit. Pitná voda totiž tím, že dlouhosáhle putuje potrubím, ztrácí svou přirozenou energii. Dokonce bylo prokázáno, že krystaly takto upravené vody mají šestiúhelníkovou strukturu, což je signálem její zvýšené míry energie a životní síly. Je to zkrátka alchymie, která vodě zlepšuje chuť a dodává jí příznivější účinky na náš organismus. A mohu potvrdit, že voda z téhle láhve chutná jako ze studánky!

A teď na chvilku zpět na zem

Láhev s květem života s sebou beru skoro všude a opravdu mi vyhovuje svým tvarem, odolností i nízkou hmotností. Častokrát ji nosím prázdnou a vodu si načerpám kdekoliv z vodovodu. Díky širokému hrdlu se snadno myje a a pohodlně vydrhnete její dno kartáčem. Mám radost z toho, že zbytečně xkrát týdně nevyhazuju plastový láhve. A navíc, pití ze skla, přírodního materiálu, je prostě úplně o něčem jiném. Jelikož jsem zatím nepřišla na žádná negativa, doporučuji všema deseti! Láhev pořídíte na vitalvibe.eu. Stojí podle velikosti od 349 do 449 korun.
Z čeho pijete na cestách vy?
Ohodnoťte náš článek 🙂

Autor příspěvku: Zuzka

2 komentáře: „Láhev s květem života

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..