Péče podle zvěrokruhu: RAK

Naši sérii článků zaměřenou na péči podle slunečního znamení nemůžeme zakončit jiným znamením, než je právě Rak. Povíme si něco o charakterových vlastnostech těchto lidí a pak se již tradičně vrhneme na přírodní péči pro ně vhodnou.

Rak je člověk, který je zpravidla narozený mezi 23.6. a 21.7. Jak už ale víte, může se to každý tok trochu lišit, a letos nám to tak vychází na 21.6.-23.7. O Racích se říká, že jsou to lidé nejen velmi inteligentní, ale i hodně citově založení, což mohu z vlastní zkušenosti jen potvrdit. Ve společnosti jsou spíše zdrženliví a nesmělí. Prostě takoví introverti. Když mohou, raději zůstanou doma, než aby se ukazovali na večírcích apod.

Co k Rakům bohužel také patří, je velká ovlivnitelnost a náladovost. Jejich nálada se mnohdy mění jako na horské dráze. Zároveň to nebývají příliš silné povahy, a tak mají potřebu upínat se k někomu, kdo jim poskytne jakousi oporu – platí i pro partnerské vztahy. Na druhou stranu Raci milují svůj domov a  potrpí si na njene na pohodu, ale  také útulnost a harmonii. Jsou také věrnými partnery a vždy věcí, jak se postarat o rodinu, která je pro ně velmi důležitá.

Rak a drahé kameny

Citlivým místečkem na těle lidí narozených v Raku je především žaludek, popřípadě pak játra. Tady se často projevují jejich potíže. Pokud hledáte nějaký drahokam, který zde bude pozitivně působit, sáhněte po tyrkysu, malachitu, heliotropu či smaragdu. U Račič pak mohou být citlivá také prsa. Tam se z kamenů doporučuje opět smaragd.

Péče z přírody pro všechny Raky

Jestliže bude Rak naříkat, že ho trápí žaludek, dopřejte mu třezalku, heřmánek, mateřídoušku či meduňku, které jeho bolístky ukonejší. Z éterických olejů pak bude sázkou na jistotu máta peprná. Na oblast prsou je pak vhodný především měsíček a z esencí pak eukalyptus, který se vám doma určitě neztratí.

Pro Raky je vhodná také směs éterických olejů, která jim je na míru ušitá. Pořídíte ji tady. 

Tip: články o dalších znameních najdete na našem blogu. 🙂

Ohodnoťte náš článek 🙂

Autor příspěvku: Zuzka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..