Nové kurzy: kosmetika i zero waste domácnost

Dny se krátí, venku přituhuje. Přemýšlíte, co s volnou sobotou? Jste-li kreativní, právě pro vás jsou tu naše kurzy. Ať už vás  zajímá výroba kosmetiky, nebo spíše bezodpadová domácnost, u nás se v listopadu a prosinci nudit nebudete!

Něco pro začátečníky

Že ve výrobě kosmetiky zatím tápete? Právě pro vás je tady kurz „Úvod do výroby kosmetiky“. Prozradíme vám, proč je tak skvělé vyrábět si vlastní kosmetické produkty a zasvětíme vás do kouzel rostlinných olejů, hydrolátů a éterických olejů. A nebojte, přijde na řadu i praktická část, kde jsme si pro vás připravily výrobu pleťové vody, balzámku na rty a voňavého tělového oleje. To vše přesně vám na míru. 🙂

Pokud chcete míň poslouchat, a více tvořit, můžete přijít k nám na workshopy. První z nich je zaměřený na výrobu balzámků na rty a glycerinových mýdélek. Na druhém se zaměříme na šampon, sprchový gel a sůl do koupele. Tyhle produkty si můžete vyrobit jak pro sebe, tak pro své blízké. Pod stromečkem jistě udělají radost.

  

Na vlne zero waste

Chcete začít minimalizovat odpad, a nevíte, jak na to? Právě na vás čekají poslední místečka na zero waste kurzech. „Zero waste domácnost“ je zaměřený na každodenní život. Podělíme se s vámi o naše tipy a v závěru přijde na řadu výroba zubní pasty, pracího prášku na barevné prádlo a také šumivek na čištění toalety.

A protože Vánoce už jsou za rohem (dobře, skoro za rohem), určitě i vy přemýšlíte, do čeho zabalit dárky, aby letos nebylo tolik odpadu. S tím vám poradím na dalším kurzu, kde vás čekají i tipy na sváteční výzdobu. Závěrečný čas využijeme opět k praxi. Přijde na řadu výroba vosku do aromalampy, koupelové soli i glycerinového mýdélka.

      

Podrobné info ke kurzům najdete na e-shopu (tady), kde se rovnou můžete i přihlásit. Ale určitě neváhejte, místeček už není moc!

P. S.: Kurzy a workshopy probíhají v řádně zkolaudovaných prostorech schválených krajskou hygienickou stanicí, takže se není čeho bát. 😉 Čeká na vás i čaj, káva a drobné občerstvení (zahrnuto v ceně).

Ohodnoťte náš článek 🙂

Autor příspěvku: Zuzka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..