E-shop – přírodní suroviny na kosmetiku i kurzy

Drazí čtenáři, patlálci i milovníci přírodní kosmetiky,

už se pár dní nemůžeme dočkat, až se s vámi podělíme o naše e-shopové děťátko a doufáme, že ho společně s námi budete opečovávat, pomůžete nám doladit veškeré nedokonalosti a bude vám výroba vlastní kosmetiky přinášet takovou radost jako nám. Samozřejmě budeme velmi rády, pokud se o naše „děťátko“ podělíte i s podobně naladěnými příznivci, jako jste právě vy. V každém receptu odteďka budete mít v seznamu surovin rovnou odkaz do našeho obchůdku, abyste se nemuseli zdržovat sháněním opravdu kvalitních přírodních surovin. Každý zaregistrovaný zákazník pak může v našem obchůdku nakupovat s 3% slevou na celý nákup. 🙂

Ty, co se bojí sami s patláním začít, rády uvidíme na jednom z našich plánovaných kurzů. Termíny a náplň kurzíků se pokusíme vypsat, popsat a tak podobně, však to znáte, co nejdříve (o víkendu na tom zapracujeme). O plánovaných kurzech Vvs vždy budem informovat jak na našem facebooku či instagramu, tak v novinkách tady na blogu. Kurzy pak můžete objednávat opět přes náš eshop, kde budou vypsané termíny.

Jo a málem bych vám zapomněla vlastně říct, kde náš voňavý obchůdek najdete. Dlouho se nemohl rozhodnout, kde se usídlí, ale nakonec vyhrála adresa: www.eshop.holkybezsilikonu.cz. Plzeňáčcí si mohou svoje objednávky přijít vyzvednout v našem voňavém ráji na Slovanech.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme úspěšné tvoření. 🙂

S láskou Bára a Zuzi

 

kosmetické suroviny, suroviny na kosmetiku, výroba domácí kosmetiky

 

Autor příspěvku: Bára

Napsat komentář